Sürpriz Bebek Pikesi

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bu bebek pikesi diğer pikelerden çok farklı. Görünüşte sade bir pike gibi dursa da aslında çok kullanışlı. Çünkü eğer isterseniz bir yastığa dönüşüveriyor ve yastık ihtiyacınızı karşılıyor ya da pikeyi kullanmadığınız zamanlarda dekoratif bir yastık olarak sergileyebiliyorsunuz. Böylesine hem şık hem de kullanışlı şeyleri çok seviyorum. Gösterişli kullanışsız şeyler yerine, sade ve kullanışlı şeyler benim için hep ön planda olmuştur.

Pikenin cep gibi duran kısmının iç tarafına ayrı bir parça ve fermuar dikilmiş. Bu kısım açılarak pike düzgünce katlanıp bu fermuarlı yerin üzerinde toplanıyor, fermuar kapatılınca pike bir yastık haline geliyor. Pikenin cepli kısmına Brezilya nakışı yapılmış. Daha farklı şekilde de süslenebilir tabi ki. Ayrıca cep kısmına bebeğin mendili, emziği gibi şeyler konulabilir. Detaylı olarak fotoğraflarını alta ekliyorum.

Pikeyi yastık haline getirmek için önce cep kısmında gizlenmiş olan fermuarlı kumaş çıkarılıyor. Ardından pike düzgünce katlanıyor.
süpriz bebek pikesisüpriz bebek pikesi

Sonra pike tekrar katlanarak, fermuarlı parçanın üzerinde toplanıyor. Fermuar çekilince pike yastığa dönüşüyor. Sürpriz!
süpriz bebek pikesisüpriz bebek pikesi

Tagged with 

One thought on “Sürpriz Bebek Pikesi

  1. bu sürpriz pikenin satışı var ise fiyatını ve ödeme şeklini öğrenebilirmiyim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>