Damat Bohçalarına Havlular

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Evde internet bağlantım olmadığı için yazamadım bu aralar. Şu an annemdeyim. Yarın kardeşim Hacer’in evine çeyizini sermeye gideceğiz. Perşembe günü kına, cumartesi de nikah var. Anlayacağınız bol çeyizli bol elişli zamanlar geçiriyoruz. Her ne kadar çoğunlukla 4 çocuklu bir anne olarak şimdilik sadece izlemekle yetinsemde, kardeşime daha önceden ördüğüm dantellerin, pikoları çekilmiş hallerinin seyri bile çok hoş.

Hacer gibi diğer evlenecek olanların çeyizlerinde damat bohçalarına konulabilecek ağır havlu örnekleri ekliyorum bugün. İlk havlu hem kurdele nakışı hem de halkalı danteliyle göz dolduruyor oldukça ağır olmuş.
halkali-kurdele nakışlı havlu kenarı

İkinci havlu örneği de hem ucu hem ara danteli olan bir örnek. İkisini ayrı ayrı çekmişim. Birlikte çekmeyi unutmuşum. Minik dantel motifleri ve incilerler süslenmiş.
damat havlusu kenarı
agirhavlu1damat havlusu kenarı

Son havlu örneği ise kelebekli bir havlu kenarı danteli. Beyaz olarak örülen dantel etrafı istenilen renk dantelle kontürlenerek havluya uydurulabilir. Bu örneği önce örüp sonradan havlusunu alıp rengi uydurulabilir.
kelebekli havlu kenarı

One thought on “Damat Bohçalarına Havlular

  1. Hacer’e mutluluklar diliyorum; allah sevgi ve huzurun daim oldugu bir yuva nasip etsin; nikahtan fotograf gonderirsen mutlu olurum.
    Ne cok oldu gorusemeyeli.
    AEO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>