Çorap ve Artık Kumaşlardan Oyuncaklar

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

İki kısa çoraptan mütevekkil bir oyuncak maymun ve artık kumaş ve astarlar kullanılarak dikilmiş oyuncak balıklar. Çevreyle barışık olan bu oyuncakları çimenlerde fotoğraflamakta hoş bir fikir oldu. Balıkların hepsi Annem ve kardeşim Hacer’in marifeti. Maymunu ise Hacer dikti ben de çıraklık yaptım. Balıklar çocuk ya da bebek yastığı olarakta kullanılabilir. Bayan balıkların başındaki çiçeklerin nasıl yapıldığını merak edenler olursa o konu hakkında da bir yazı yazabilirim.

çoraptan maymun ve balık
çoraptan maymun ve balık

Çoraptan maymun yapımından hatırlarsanız geri dönüşümle ilgili bir yazımda bahsetmiştim. Bakınız çoraptan oyuncak maymun yapımı. Hacer’de yazdığım yazıdan sonra çoraptan maymun yapımını merak edip oğlum Eyüp’e bir maymun yaptı ve ismini Çorman verdik. Ben yeni yeni elişleri keşfetmekten Hacer ise yapmaktan hiç vazgeçmiyor:) Bu arada fotoğrafını çekersem Hacer’in Çin düğümünden yapmış olduğu anahtarlığı da birara ekleyeceğim siteye.

Tagged with 

6 thoughts on “Çorap ve Artık Kumaşlardan Oyuncaklar

 1. ben çoooooooook beğendim nasıl yapıldığını yazsalar yapa bilirim arkadaşlar

 2. harika olmuşlar kızım bayılacak ellerinize sağlık

 3. ya ben anneme anneler günü için şirin bi şeyler yapmak istiyorum param olmadığı için alamadım rica edersem orya balıkların yapılışını yazarmısınız?

 4. bencede maymun güzel olmamış ama balıklar muhteşem şekilli şallarda olsa daha eğlenceli ve muhteşem bir site olcak sakın lifi de unutma.

 5. MERHABA CANIM
  BALIKLAR ÇOK GÜZEL OLMUŞ ELLERİNİZE SAGLIK
  KALIPLARININ NASIL BULACAGIM ACABAAA

 6. bedrıye dıras says:

  cok şirin balıklar bır tanesı benım kızım da teşekür ederiz hacer teyzesınee :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>