Renkli Havlu Dantelleri 2

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Önceden çektiğim havlu örneklerini bitirip bir an önce yeni örneklere geçmek istiyorum. Bunun için Aynır Yengem’in kızlarına ördüğü 2. grup havlu dantellerini ekliyorum. Artık Yengem’in ördüğü yeni havlu kenarlarını çekebilirim!

Bu kalpli havlu kenarının kalp kısmı sonradan örüldüğü için alt tarafı havlu almadan örülebilir. Kalpte daha sonra havlunun rengine uydurulur.
dantel havlu kenarı

Bu örnekte kalpli havlu kenarına çok benziyor. Yalnız uç oyası farklı yapılmış.
dantel havlu kenarı

Bu örnekte gene iki renkle iplik yürütülerek yapılmış.
dantel havlu kenarı

Bu örnekte önce ortadaki beyaz kısım gidilip ardından mavilerle devam edilmiş. Yatay olarak gidip gelinerek yapılmış bir havlu örneği.
dantel havlu kenarı

Bu papatyalı havlu kenarı da oldukça ağır bir havlu örneği. Bol çiçek ve bol motif sevenler için ideal bir örnek.
dantel havlu kenarı

5 thoughts on “Renkli Havlu Dantelleri 2

 1. ibrahim göktaş says:

  yahhh hepsi coook ama coookk güzell ben sevgilime kalpli anahtarlık işletmek istiyom burdna sipariş ede bilirimiym lütfen bi zahmet yardımcı ola bilirimisiniz kont_cesii@hotmail.com a gönderi ulaşabilecegim yerlere bekliyom ellerinize sağlık(İ**B*R*A*H*İ*M*-*G*Ö*K*T*A*Ş)

 2. hepside çok güzel ama yeni modeller koyarsanız çok seviniriz

 3. daha yeni ve şık modeller görmek isterim

 4. bence daha yeni modeller koyun

 5. Sabite Karaman says:

  Ellerinize sağlık mdeller çok güzel,
  devamını bekliyoruz ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>