Kermeslik Örgü Lifler ve Bebek patiği

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Sonunda kermes için hazırladığım elişlerini; örgü lifler ve bebek patiğini ekleyebildim. Bu hazırlıklarda kardeşim Hacer’de bana çok yardımcı oldu. Kermesler için örebileceğiniz hem çok kolay hem de çok şirin örgüler bunlar. Bu örgüler mayıs ayı gibi kermeste satışa çıkacaklar.

Fotoğrafın altında kermes için hazırladığım elişlerine ait bilgiler mevcut. Kalpli lif, bebek ayaklı lif ve farecikli bebek patiğinin örneğini siteye henüz eklemedim. Zamanla onlarında örneğini vermeye çalışacağım. Eğer ekleme sırası için öncelik belirtirseniz sizin istediğiniz örneğe öncelik verebilirim.
lifler-patik

1. Dört kalpli lif
2. Kuzulu bebek lifleri
3. Aslanlı bebek lifleri
4. Hacer’in yaptığı kasnak lifleri
5. Bebek ayaklı lif
6. Hacer’in ördüğü farecikli kolay bebek patiği
7. Hacer’in ördüğü, benim sakallı iple tığ oyasını geçip süslediğim örgü kese banyo lifleri(İstenirse lavanta-sabun torbası olarakta kullanılabilir.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>