Kurdeleyle Süslenmiş Bebek – Yenidoğan Giysi ve Aksesuarları ~Video

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bebekler için tığla-şişle örülmüş bazıları da kurdele nakışı işlenmiş pekçoğumuzun yapabileceği türden hırka, panço, bere, şapka, patik; kurdeleyle süslenmiş saç bandı, body gibi aksesuarları bu videoda izleyebilirsiniz.
Bu videoyu görünce “bebek kıyafetlerini kurdeleyle nasıl süslerim?” şeklinde soru soran arkadaşlar geldi aklıma. Onlara bu videonun oldukça fazla fikir vereceğine eminim. Hele de tığ konusunda fazla deneyiminiz yoksa böyle basit tipte örgüler örüp üstüne minik bir kurdele nakışı yaparak, böyle harikalar ortaya çıkarabilirsiniz. Birşey söyleyeyim mi insanın yaptıkça yapası geliyor. Zaten bebek şeyleri minik olduğu için çabucak biter.

Hele hele mini mini güllü kurdele işlenmiş, bilek kısmı sakallı iple süslenmiş patikleri gördükçe benim örüp örüp hediye edesim geldi. En çok ilgimi çekenlerden biri de kurdeleden gül yapılıp yapıştırılmış bebek tarak- ayna seti, emzik, tğla kılıf yapılıp gülle süslenmiş biberon oldu. Zamanla neler çıkıyor, insan şaşırıp kalıyor. Belki birçoğumuz bebeklerimize böyle şeyler yapmadık bile. Ama insan görünce heves ediyor. Videoda sonlara doğru bebek takıları bile sergileniyor. Aklınızda bulunsun video yabancı kaynaklı bir butiğin videosu olduğu için haç işaretli bilezikler de görüntülenmiş. Kafanız karışmasın diye hatırlatmak istedim.

Bu aralar aslanlı liflerden sonra kurdele işli havluyu da bitirdim. Bir sonraki yazımda işlediğim kurdele işli havluyu gösteririm.

One thought on “Kurdeleyle Süslenmiş Bebek – Yenidoğan Giysi ve Aksesuarları ~Video

  1. Merhaba,çok sağolun bana püsküllü lif yapmayı öğrettiğiniz için,ilk fırsatta deniceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>