Koltuk Şalı ve Kırlentler-2

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Kurdele nakışında en kolay teknik olan yaprak tekniği ile yapılmış bu koltuk şalı ve kırlentler. Çiçekler bu teknikle yapılmış ve etrafına minik papatyalarla kenar suyu geçilmiş. İpek kurdele ile işlenmiş. Yeni başlayanlar – yaprak tekniğini öğrenmek isteyenler için ideal bir örnek. Desen için fotoğrafın printer’dan çıktısını alıp kullanabilirsiniz.

Kullanılan teknikleri sıralayacak olursak:

Son bir hatırlatma fiyonk uçlarını yakmayı unutmayın ki atmasın.

Tüm bu kurdele tekniklerini ve sap işi yapımını sitede -yukarıda verdiğim linklerde- videolu olarak izleyebilirsiniz. Sitedeki diğer örnekten farklı olarak, kırlentlere ve koltuk şalına ikisine de aynı model kurdele nakışı işlenmiş. Sitedeki diğer kurdele işli koltuk şalı ve kırlentleri görmek için tıklayın.
kurdele koltuk şalı ve kırlentler kurdele kırlent detay

4 thoughts on “Koltuk Şalı ve Kırlentler-2

  1. çok güzell olmuşş bizz beğendikkkk çoooook beğendikk gerçekkkk tenn tabbiiii bazılarıı hiçç güzell değill bazı vidiolarr ingilizzce konuşuyor anlamıyoruzzz çokkkk kızzzzzdıkkkkkkkkk????

  2. daha değışık kurdela nakışları ıstıyorum koyarsanız sevınırım.deyışık teknıkler çıktı ben kurslara gıdemıyorum suzı takıp edıyorum.brezılya nakışıvb.bunun gıbı el nakışlarınada yer verın daha çok zıyaret ederız.öok teşekkür ederım.

  3. ELLERİNİZE SAĞLIK HEPSİ ÇOK GÜZEL YAPMAK İSTİYORUM AMA ÖĞRETİCİ KISA VTRLER ÇEKİP EKLERSENİZ SEVİNİRİM. BENİM GİBİ BİR ÇOK KİŞİNİNDE BUNU İSTEDİĞİNDEN EMİNİM. BAŞARILAR….

  4. nazlı ( rengarenk) says:

    saadet bu harika olmuş. ellerine sağlık sen yaptın dimi. teşekkürler paylaştığın için…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>