incili bohça – güllü bohça

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

fatma’nın çeyizinden en çok dantelleri görmek isteyenler oldu. münevver teyze de bohça örneklerini merak edince onları ekledim. münevver teyzem kırk yılda bir birşey istemiş o’nu mu kıracağım?:)

münevver teyze’nin sayesinde siteye ilk bohça örneklerini eklemiş oldum. aynı örneklerden ağır havlu kenarı örmek isteyenler örebilirler. zaten şimdi bohçada ve havluda aynı iş yapılıyor. bohçanın köşe kısmı aynen örülüp havlunun üstüne dikiliyor. kenar oyası da aynı şekilde havlu kenarı olarak örülüyor. eğer kenar oyası ince bir oyaysa havlunun dört bir tarafına da yapılıyor. eğer enliyse yalnız iki kısa kenara yapılıyor. zaten güllü bohçanın havlusundan yapmış fatma. onu da altta görebilirsiniz. yorumlarda ağır havlu örnekleri isteyenlere de bu şekilde yardımcı olalım. fotoğrafları üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. örneklerin anlaşılması için gerekli fotoğrafları yüklediğime inanıyorum. buna rağmen gene de az olduğunu belirten yorumlar alıyorum. gerçekten yeterli olmuyor mu fotoğraflar?

unutmadan bu ara yeni bir havlu işledim. ama fatma’nın örneklerini bitirmeden eklemeyeceğim. biraz meraklanın bakalım ;)

not: sitede dantel örnekleri 52 tane, örgüler 24 tane görünse bile, çoğunlukla dantelleri teker teker, örgüleri 3′er 5′er, eklediğimden dolayı danteller çok görünüyor. sayılar sizi yanıltmasın.
incili bohçagüllü bohça
incili bohça detay güllü bohça detay güllü havlu kenarı

Tagged with 

23 thoughts on “incili bohça – güllü bohça

  1. ya çok güzel örnekler ellerinize sağlık

  2. mükemmelsiniz cnm sizinle akraba olmayı isterdim:D:D

  3. süper olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>