İltihaplı Eklem Romatizmasında Bitkiler

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Birgün telefonum çaldı. Arayan Annemdi. Ellerinde bir gariplik hissettiğinden ve sağlık ocağında tahlil yaptırınca kanında iltihaplı romatizma mikrobunun çıktığından bahsetti. Benden Çapa’dan randevu almamı istedi. Ben de modern tıpta iltihaplı eklem romatizmasının çaresinin olmadığını söyleyip, iltihaplı romatizmaya iyi geldiğini bildiğim bir kürü yapmak üzere Annemi bize davet ettim.

Annem gelince, lazım olur diye yazdan biriktirdiğim kiraz sapları ve kendim toplayıp kuruttuğum ısırgan otuyla Annem’e kürü hazırladım. Annem kürü 21 gün kadar uyguladı. Ve böylece eklem romatizmasının verdiği rahatsızlık geçmiş oldu.

Eklem romatizması kürünü daha önce akrabamız olan Yasemin Teyze için bulmuştum. Uygulamış ve kürü uyguladıktan sonra yaptırdığı tahlilde bir daha eklem romatizması mikrobuna rastlanmamış. Kürü yazdığım kağıdı çoğaltarak eşine-dostuna yaymış, her verdiği kimse iyileşmiş, dualar etmiş. Birçok insan kortizon tedavisi alıp, kortizonun bir sürü yan etkisine maruz kalmaktan kurtulmuş ne güzel.

İltihaplı Eklem Romatizmasında Bitkiler

Kür İbrahim Saracoğlu Hoca‘ya ait bir kür. Küre ait detaylar ise şöyle:

  1. Kaynamakta olan yarım litre suya 30 adet kiraz sapını ilave edin. Ağzı kapalı 3 dakika kaynatın.
  2. 3 dakikadan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan ekleyin ve 3 dakika daha kaynatın.
  3. 6. dakikadan sonra ocağı kapatın, ılınınca süzün. Yarısını kahvaltıdan bir saat sonra diğer yarısını da öğlen yemeğinden yarım saat önce için. Hergün taze hazırlanmalı. 21 gün uygulanır. Şikayetin seyrine göre tekrarlanabilir.

Annem kürü geçen sene haziran-temmuz gibi uyguladı. Çok şükür hastalık tekrarlamadı, gayet iyi. İltihaplı eklem romatizmasının şifası olmadığını düşündüğü için ağrı kesicilerle ya da kortizonlarla yaşamaya çalışanlar için bu kürü buradan paylaşmak istedim. Artık bundan sonra kiraz saplarını da çöpe atmıyoruz, öyle değil mi?

2 thoughts on “İltihaplı Eklem Romatizmasında Bitkiler

  1. Merhablar saadet hanimcim valla sizi ilgiyle takip ediyorum verdiğiniz bilgiler harika benim size danışmak istediğim bi konu var abimin bacağında damar tıkanıklığı var ameliyat diyor dr. Ama abim olmak istemiyor korkuyor biraz sizin bildiğiniz illaki bi yöntem vardır diye size yazayım dedim inşallah bi yöntem söylersiniz abimi bu hastalıktan ameliyat olmadan kurtaririz sizin sayenizde Allah razı olsun sizden cevabınızı bekleyecem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>