Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-7

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Yazı dizisindeki tüm yazılar:
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-2
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-3
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-4
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-5
Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-6

Geldik yazı dizimizin şimdilik son yazısına. Ben hem fikir vermesi açısından hem de bir örgü örneğini bir yerde görüp evde örneğini çıkarabilen hamarat hanımlara yardımcı olması açısından kendim yapamayıp iç geçirdiğim örgü örneklerini paylaştım. Eğer farklı konularda, farklı elişleri içinde bilgilenmek isterseniz alta bir yorum bırakmanız yeterli. Sizin için araştırabilirim. Araştırma yapmayı küçüklüğümden beri çok severim.

Yaka kısmını isterseniz boğazlı isterseniz de fotoğraftaki gibi kullanabileceğiniz bir kazak modeli. Yakanın sol kısmındaki düğmeler sayesinde benim gibi boğazlı kazaklardan bunalanlar için altermatif getirilmiş. Kazak düz örgüyle örülmüş.
düğmeli boğazlı örgü kazak

Desenli kısımların yaka-omuz kısmı, manşet ve alt kısımlarda uygulandığı bir hırka modeli. Değişik bir tarzı var. Çünkü haroşa örgüler yan şekilde örülüp, desenli kısımlarda desen konulmuş.
örgü bayan hırkası

Son model ise bir yelek modeli. Tümü düz örgüyle örülmüş, yaka, düğme hizası, kol ucu ve yeleğin alt kısmına haraşo birkaç sıra örgü konulmuş.
örgü bayan yeleği

Kaynaklar: lolipopette7, suziesparkle, kerttupiste

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>