Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-3

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Önceki yazılarım: Kışlık Bayan Örgü Fikirleri , Kışlık Bayan Örgü Fikirleri-2

Bizdeki klasik heryeri örnekli yeleklerden farklı olarak, bu örnekte desenler yaka ve düğme kısmında uygulanmış. Yeleğin kol kısmı kısa kol şeklinde uygulanmış. Yine üst tarafa konan iki düğme de çok sade bir hava katmış. Biz de annem terzi olduğu için evinde bolca düğme bulunur ve diktiği kıyafetlere birebir aynı renklerde düğmeler uydururdu. Ancak bu yelekte de görüldüğü gibi farklı renkte düğmeler de bir başka güzel duruyor. Yabancı arkadaşlar arasında da çok popüler bir model. Nerdeyse 1000 kişi örmüş bu modelden.

örgü bayan yeleği

Bu şapka ve atkı takım halinde örülebilir. Büzgülü şekildeki duruşlarını ben çok beğendim. Şapkadaki fiyonk ise çok şık bir hava vermiş. Atkıda ebruli ip kullanılmış, renkler çok uyumlu.
örgü bayan şapkası ve atkı

Bu hırkada belden aşağı konulan oturtmalı, lastikli desen, aynı şekilde kollarda da dirsekten aşağı uygulanmış. Bir kıyafet bile içindeki insanla değer kazanıyor. Farkettiyseniz hırkanın askıdaki resminin çok hantal bir görünüşü var. Ama bayanın üstündeki görüntüsü muhteşem.
örgü bayan hırkası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>