İğne Oyası Motifli Salon takımları

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bugün iğne oyası motifi arayanlar için güzel örnekler var. Motifleri daha farklı şekillerde de birleştirerek kullanabilirsiniz. Baklava dilimi şeklinde birleştirerek tepsi örtüleri, yuvarlak ya da oval şekilde birleştirerek yatak odası takımları, üçgen şeklinde birleştirerekte mutfak takımları yapabilirsiniz.

İlk örneğimiz oldukça minik bir iğne oyası motifi. Bol sabır isteyen bir iş. Sabır profesörü olmak lazım gerçekten. Ben danteldeki minik motifleri örüp, birleştirmekten bile sıkıldığım için, bunu yapan gerçekten müthiş sabırlı biriymiş. Motiflerin ortası tığla zincir çekilip yuvarlak yapılıp, içine dondurma çubuğuyla uzun kısımlar yapılarakta olabilir, aklınızda bulunsun. Ortasını dantel bilen biri yapabilir, kenarlarını da iğne oyası bilen biri mesela. İş bölümü yapılarak daha kolay bitebilecek bir örnek. Örnekleri rahatça çıkarabilmeniz için büyükçe ekliyorum. İğne oyalarını atımlarına kadar sayabilirsiniz.

Resim 531Resim 528

İkinci örnek ise kermeslerde çektiğim bir örnek. Can havliyle çekmişim, diğer dantellerin üstünde. Hatırlarsanız ben bu örneğin dantelinden yapmıştım, bakınız; motifli dantel salon takımı. Bu iğne oyası motifi de dilediğiniz iğne oyası projenizde kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış. Örnekleri büyüterek kolayca çıkarın.
Resim 615

2 thoughts on “İğne Oyası Motifli Salon takımları

  1. İğne Oyaları says:

    artık böyle iğne oyalarını görmek zor. ben çok seviyorum bu tarz iğne oyası masa örtülerini çok güzeller

  2. Şimal ve Elişleri says:

    Çok güzel bir web-siten var canım, tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>