Elif’in Salon Takımları & Fiskosları

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Elif’in kulaklarını iyi çınlattım bu ara.Çeyizinden çektiklerimi -tek tük parçalar hariç- eklemeyi tamamlıyorum bu yazıyla. Gözümden kaçan 1-2 havlu ve tepsi örtüsü olmuş. Çeyizin diğer kısımları; havlu kenarları, pike takımları, tepsi örtüleri, mutfak takımı.

Bu salon takımı örneğini ilk defa görmüştüm. Çok şık yıldız yıldız bir görüntüsü var. Motifli örnek sevmeyenler için bu örnek ideal. Salon örtüleri bütün örülmüş. Üstteki teklisi vitrine, çiftlisi geniş olanı masaya şömentabl, üçlü uzun olanı ise ise konsol örtüsü olarak tasarlanmış.

dantel salon takımı- vitrin örtüsüdantel salon takımıdantel salon takımıdantel salon takımı

Elif’in diğer salon takımı ise motifli bir örnek. Bazıları için çok bilindik bir örnek. Ama bu örneği sitemde ilk defa yayınlıyorum. Aynı örneğin fiskosunu da altta görebilirsiniz. Salon örneği ile takım fiskos örmeyi düşünenler için ideal. Fotoyu büyüterek örneklerin hepsini rahatça çıkarabilirsiniz.
dantel motifli  salon takımıdantel fiskos örtüsü yandan görünüşdantel fiskos örtüsü üstten görünüş

Son fiskos örneği ise bütün olarak örülmüş. Ortadan başlanıp döne döne istenilen büyüklükte örülebilir. İstenilirse yuvarlak masa örtüsü de yapılabilir. Örnek daha rahat anlaşılsın diye masanın üzerinde çektim.
dantel fiskos örtüsüdantel fiskos örtüsü yakından

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>