Elif’in Çarşaf Dantelleri

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bu aralar günlerim oldukça yoğun geçiyor. Kafamı meşgul eden o kadar çok şey var ki. Sizlerden küçük bir ricam olacak. Lütfen benim için dua edin. Bu telaşeli günleri bir an evvel atlatabilmem için sizlerin dualarına çok ihtiyacım var.

Daha önceden Elif’in çeyizinden çekerek yayınladığım havlu dantelleri ve dantel mutfak takımına da bakabilirsiniz. Bugünde çarşaf dantellerinin ekliyorum. İlk örnek oldukça nefis. Sitede bu örneğin daha farklı şekilde yapılmış olanları da var. Gümüş renk kumaş üzerinde olduğu için fotoğrafı pek güzel çıkmadı. Beğendiğiniz örneklere tıklayarak büyütebilir, örneğini kolayca çıkarabilirsiniz.

iğne oyası  görünümlü çarşaf danteli

İkinci örnek oldukça ağır. Enli bir çarşaf danteli örneği. Bu örneği örebilmek için çok sabırlı olmak lazım, ben de o sabır yok maalesef.

enli çarşaf danteli

Bu örnekte oldukça zor. Olduğu gibi sık iğnelerden yapılmış. Ama duruşunu gerçekten çok beğendim.

sık iğneli çarşaf danteli

Son örnek ise diğerlerinin aksine oldukça kolay. Sık iğne ve direk üstü örmeyi sevmeyenler için ideal kolay bir örnek. Bol zincir ve dolgularla bu örnekten çarşaf takımı örebilirsiniz.

kolay çarşaf danteli

2 thoughts on “Elif’in Çarşaf Dantelleri

  1. tamam güzel de hersey ama kopyalanmiyor ki nasil yapacagim begendigim dantelleri kizimin pc sinden giriyorum o da ikinci katta üzüldüm acikcasi

    • Merhaba Dilay Hanım
      Kopyalamda herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Orjinal boyutuyla kopyalayıp örneğini kolayca, sanki dantel örneği elinizdeymiş gibi çıkarabilirsiniz. Herhangibir problem görünmüyor. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>