Desenli Örgü Çetikler

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Rukiye abla’nın ördüğü diğer çetikler için bakınız: İncili-Boncuklu Çetikler

Değişik çetik örrnekleri arayanlar için güllü, karanfilli, otantik çetik modelleri. Kışın ayağı sıcacık tutan, bilhassa yabancıların motiflerine hayran kaldığı çetikler. Şimdilerde tığla da yapılan birçok çeşidi var. Tabi şişe göre daha sert oluyor. Kışın soğuğu için bence bu örgü çetikler hem sıcacık hem yumuşacık.

Aslında çetik kelimesine ben biraz yabancıyım. Biz genelde patik diyoruz. Ama arayanların ulaşabilmesi için daha genel bir ifade kullanmam gerektiğini düşünüyorum.

Çetik satarak geçimini sağlayan birçok insan tanıdım etrafımda. Hem hobisiyle keyifli zaman geçiren hem de aile bütçesine katkıda bulunan birçok insan. İnsanın yaptığı işi sevmesi de önemli tabi ki. Altta gül, karanfil, çiçek desenli çetikleri bulabilirsiniz. Ben en sondaki çetiği de çok beğendim. Otantik bir görünüşü var, Anadolu’nun bağrından çıkagelen yerel desenleriyle. Kimbilir örneği ilk bulan nasıl bir halet-i ruhiyye içerisindeydi. Tabi desende simetriyi seven biriyseniz tercih edeceğiniz bir model olmayacaktır. Ama ben spontane dedikleri, içinden geldiği gibi daha çalakalem olan şeyleri daha bir başka seviyorum.

desenli çetikdesenli çetikdesenli çetikdesenli karanfilli çetikdesenli çetikdesenli çetik

Tagged with 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>