E.G 59: İğne Oyası Bohça Takımı

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bu iğne oyalı nişan bohçası takımını site okurlarımdan Leyla Hanım gönderdi. Eğer siz de örnek göndermek isterseniz iletişim sayfasından gönderebilirsiniz. Leyla Hanım gönderdiği mesajda şöyle diyor:

“Sitenizi çok beğendim. Ben de iki kız bir erkek annesi olarak birşeyler paylaşmak istedim. Bu şık bir nişan bohçası takımı, tam çeyizlik. 4 parçadan oluşuyor; seccade, havlu, bohça, hurç. Kapitone kumaş üzerine iğne oyasıyla yapılmış. Resim soluk çıkmış. Çok çok daha canlı ve güzel bir takım. Bu takımı kızlarımın çeyizi için aldım.ama yakında kendi yaptığım pek çok örneği de göndereceğim size. Sevgiler.”

Bohça takımı gerçekten enfes görünüyor. İğne oyası örneğinin uygulaması gayet güzel. Örnek bohça, seccade ve şasede köşe şeklinde çalışılmış. Havluya ise üçgen şekilde konulmuş. Kızları için çeyiz hazırlığında olan annelere çok yardımcı olacağına inanıyorum. İğne oyası örneği pek belli olmuyor. Ama sanırım benim daha önceden verdiğim örneğin kenarları yuvarlatılmış motifli şekli, alta ekliyorum. Yapmak isteyen olursa aynı motifi uçları sivri değilde yuvarlak olarak nişan bohçası takımı yapabilir. Ya da alttaki örneği de aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Fotoğraflara tıklayıp büyütebilirsiniz. Teşekkür ederiz Leyla Hanım. Yeni örneklerinizi de merakla bekliyor olacağım.
iğne oyası nişan bohça takımıGönen iğne oyası oda takımı vitrin takımı motif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>