Dantel Yastıklar – Oda Takımları

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bir zamanların çeyizinde çok moda olan dantel yastıklar bunlar. Artık yapılmıyor olsa da bence örnekleri çok güzel, kaybetmemek lazım. Oda takımı olarak uygulanabilir bu yastık örnekleri. Hatta siteyi açıp ilk eklediğim örnek üstteki örneğe çok benzeyen benim ördüğüm rüzgar gülü danteliydi. O yüzden bu dantelin ben de hatırası büyük.
dantel yastık
dantel yastık
Diğer örnekleri de zaten oda takımı olarak örmüş Fatma Yengem. İlk örnek aslında bir fiskos başlanıp oda takımına çevrilen çok çıtıpıtı bir örnek.
dantel oda takımı

İkinci örnekte oldukça emekli bir örnek. Sanırım bu örneğin çarşaf takımı da var. İkisinden örülüp takım halinde serilirse çok hoş bir kombinasyon olabilir.
dantel oda takımı

Son örnek ise bo ldolgulu oldukça ağır bir oda takımı.
dantel oda takımı

7 thoughts on “Dantel Yastıklar – Oda Takımları

 1. cevahir topal says:

  Ben toptan aliciyim ilgilenen beni arasin tel 00492051609020 Almanya

 2. cevahir topal says:

  Aslinda bu örneklere okadar ihtiyac var ki bu nlar türkiyede modasini kaybetti alman kültüründe yada rus ingiliz kisacasi avrupalilarda hala kaybolmadi bunu üreden yok .

 3. ben zeyno says:

  ben şoyle kolay ama gosrerişli bir oda takımı arıyorum sizinkilerde güzel amaistedigimi bulamadım

 4. sitenizin yeni hali çok güzel olmuş tebrikler başarılar dilerim

 5. hayırlı ramazanlar türkiye

 6. Hayirli Ramazanlar.

 7. çok güzeller ama renk sizler bunların renk lisidaha hoş olur bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>