Pullu-Boncuklu Oyalar

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bu pullu-boncuklu oyalar çok sevdiğimiz Sevgi Yenge’miz de çekildi. Aslında Sevgi Yenge örgü örmeyi çok sever. O örnekleri de bir ara çekeriz artık.

Şimdilerde oyalarda çok farklı boncuk ve pullar kullanılıyor. Altta ki oyalardan mavi olanı tığla yapılan boncuk oyası, diğerleri ise iğneyle yapılan boncuk oyaları. İri kum boncuk, çiçek boncuk ve boru boncuklar kullanılarak yapılmışlar.

Oyalar, oya yapılırken kullanılan malzemeye göre de çeşitlilik arzediyor. Pul ve boncuklu oyaların dışında yün iplerden oyalar da var benim bildiğim. Hatta ben de bir örneği var. Onu da bir ara örnek olarak eklesem iyi olacak. Örneklere tıklayarak büyütebilirsiniz.
boncuk oyaları boncuk oyaları boncuk oyaları boncuk oyaları

14 thoughts on “Pullu-Boncuklu Oyalar

  1. cok ama cok guzel oyalar

  2. cok guzel olmuş

  3. çok güzel bende yapayım bari kızımın çeyizine daha değişikleri yokmu

  4. yaptım beğendim çok güzel herkeze tavsiye ederim

  5. walla hiç begenmedik ama emege saygı

  6. Nimet arkadaşımı son derece haklı görüyorum. Daho Değişik şeyler koysanız daha makbule geçer…

  7. gerçekten sitenizi beğeniyorum hatta bi kaç arkadaşıma da tavsiye ettim bu siteyi yalnız bir ricam olucak.Ben ve arkadaşlarım yeni örneklerinizi bekliyoruz.Biz sizin örneklerinizi yapmak için sitenizi sürekli takip ediyoruz fakat gördüğüm kadarıyla örnekler hiç değiştirilmiyor.

  8. çok sade hiçbir özelliği yok sürekli örnek çıkarmak için giriyorum ama hep aynı örnek karşıma çıkıyo değiştirilmesini istiyorum

  9. bbuaraya daha güzel örnekler koysanız bence çok güzel olur mıllet ındırıp yaparlar hep eskı elişilerı koyuyorsunuz !!!

  10. Boncuk oyalara çok güzel,ortadkinden bende yapmıştım,hayırlı cumalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>