Pullu-Boncuklu Oyalar

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Bu pullu-boncuklu oyalar çok sevdiğimiz Sevgi Yenge’miz de çekildi. Aslında Sevgi Yenge örgü örmeyi çok sever. O örnekleri de bir ara çekeriz artık.

Şimdilerde oyalarda çok farklı boncuk ve pullar kullanılıyor. Altta ki oyalardan mavi olanı tığla yapılan boncuk oyası, diğerleri ise iğneyle yapılan boncuk oyaları. İri kum boncuk, çiçek boncuk ve boru boncuklar kullanılarak yapılmışlar.

Oyalar, oya yapılırken kullanılan malzemeye göre de çeşitlilik arzediyor. Pul ve boncuklu oyaların dışında yün iplerden oyalar da var benim bildiğim. Hatta ben de bir örneği var. Onu da bir ara örnek olarak eklesem iyi olacak. Örneklere tıklayarak büyütebilirsiniz.
boncuk oyaları boncuk oyaları boncuk oyaları boncuk oyaları

14 thoughts on “Pullu-Boncuklu Oyalar

 1. hmm cok güzelmiss essahtan

 2. hiç güzel değil hemde kullanışsız

 3. ınanın
  cok güzel hepsı
  ellerınıze
  saglık
  daha güzellerını beklıyoruz ıns

 4. Arhadaş Güzel Begendim Haaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>