Ponpon Oyuncaklar – Anahtarlıklar

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Son zamanlarda tv yapımcıları bayanların elişlerine olan merakının farkına varıp, bu konuda bol bol programlar hazırlamakta. Aslında tv izlemeyi sevmediğim için hiçbirini seyretmiyorum. Fakat 3 programdan misafir olarak teklif alınca tv’lerin elişleri konulu programlara önem vermeye başladığını farkettim. Elişlerini keşfeden birtek onlar değil tabi. Bir de bizim sitelerimizden kopyala yapıştır yaparak beylerin açmış olduğu birçok elişi sitesi var. Hayatın her alanında olduğu gibi erkekler tarafından bu alanda da sömürü yapılıyor. Bu da can sıkıcı bir konu.

Çağrıldığım tv programlarından birinde “değişik bir elişi yapabilir misiniz?” sorusu yöneltilince benim aklıma Japon sanatı olan bu minik ponpon oyuncaklar gelmişti. Benden kaynaklanan bir sorundan dolayı bu ponpon oyuncakları sizlere tv’den gösteremeyince, şimdi bloguma ekliyorum.

Ponpon oyuncakları, isterseniz ponponları birbirine yapıştırarak, isterseniz de dikerek yapabilirsiniz. Diğer yardımcı malzemeler ise tel, tırtılların gözleri için nazar boncuğu, boru boncuk, anahtarlık aksesuarı. Tırtılların ve kiraz sapının dik durması için tel geçirebilirsiniz. Yaprakları da ponponları yaprak şeklinde keserek elde edebilirsiniz.

Son birşey daha kaldı. Siteye yorum bırakan bir okurum sakallı ipten ördüğü klozet takımını nasıl süsleyebileceğini sormuştu. Ponpondan yapacağınız böyle bir çiçekle, sakallı ipten ördüğünüz klozet takımınızı süslerseniz, eminim çok şık duracaktır. Ayrıca bu ponponları artık iplerden yapabilirsiniz. Böylece hem çocuklarınız çok sevinecek hem de ipleriniz değerlenmiş olacak.
ponponun nasıl yapıldığı ve ponponla yapılanlar için bakınız:
Ponpon yapımı, oyuncaklar ve süslemeler
Ponponla ilgili bu yazımdan sonra Eminönü’ne gidipte herşeyin ponponla süslenmiş olduğunu görünce epey şaşırmıştım doğrusu.

ponpon oyuncak bay tırtıl ponpon oyuncak bayan tırtıl ponpon çiçek anahtarlık ponpon kiraz anahtarlık

Tagged with 

6 thoughts on “Ponpon Oyuncaklar – Anahtarlıklar

  1. bence herşey çok ama çok güzel de işte video yok malesef says:

    video nerde bilen var mı bilen varsa bana da söyliyebilir mi

  2. yav kıskndım bbna yapın ya eeeeheee ağlarım bak ama kırazlısını isterimmmmmmmmmmmm

  3. çok tatlılar ama nasıl yapıldığını söylememişsiniz. meslek sırrı galiba ama neyse. yinede çok güzel olmuşlar. başarılarınızın devemını dilerim:)

  4. süperler ah bide anlatsanız nasıl yapıldığını:)

  5. Izleme sansim yoktu ama olsun en azindan iyi sanslar dilerdim. Bir dahaki sefere. bence de teklifleri degerlendir, cok guzel degisik seyler yapiliyor, yapiyorsun; baskalariyla paylasmak ve blogdan haberdar etmek icin iyi fikir.

  6. canım çok şeker.
    bende bir kaç tv den teklif aldım fakat ist oturmadığım için sıcak bakamadım.sen istanbuldasında keşke değerlendirsen.bizlerden bloglarımızdan bahsetsen..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>