E.G 52: Güllü Mutfak Takımı

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

dantel mutfak perdesi

Nigar’ın gönderdiği elişi örneklerine devam ediyorum. Bu mutfak takımı Nigar’ın kendi tasarımıymış. Eğer Sevgili Nigar’ın akrabalarından biri değilseniz, bu örneği daha önce biryerlerde görmüş olamazsınız. Nigar kendi elişlerinin-dantellerinin tek olmasından hoşlanıyor. Ama artık fiyonk sayesinde sırf sende olmayacak Nigar :)

Güllü mutfak takımının raf örtüsü, masa örtüsü ve perdesini görüyorsunuz. Perde ve masa örtüsünün uçlarındaki gül deseni aynı. Perde resmi biraz flu olduğu için masa örtüsünün deseninden faydalanabilirsiniz. Önce masa örtüsü dilimli örülüp birleştirilmiş gibi geldi bana. Fakat şimdi inceledim, bütün ortadan başlanarak döne döne örülmüş. Bu bakımdan da değişik bir örnek olmuş; bütün örülen ama parçalı örülmüş gibi görünen. Aynı gül deseni perdede ise yanlamasına gide-gele uygulanmış. Mutfak takımı naylon iple örülmüş. Güllü örnek seven arkadaşlar için ideal bir mutfak takımı örrneği.

Bunları da verdikten sonra elimde Nigar’ın oyaları kalıyor eklemem gereken. Biri iğne oyalı havlu kenarı diğeri ise değişik ve yeni bir tarz olan kurdele nakışı-boncuk-iğne oyası karışımı bir tülbent oyası.

dantel mutfak masa örtüsü dantel mutfak peçetesi, raf örtüsü

4 thoughts on “E.G 52: Güllü Mutfak Takımı

  1. çok güzel olmuşlar yapanın ellerine sağlık…

  2. tşkler :)

  3. çok güzel bir takım.sade bir takım

  4. Ozellikle masa ortusune hayran kaldim, cok guzel olmus ama simdi gozu kesenler bu harika ornegi yapicaklar, Nigar sagolsun. :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>