Takı #1: Kolay Küpe Nasıl Yapılır? ~Video

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Hafta sonu kardeşim Hacer’le biraraya gelince sizler için küpe videoları seçtik. Videolarda yapılan küpeler hem çok şık hem de yeni başlayanların kolayca yapabilecekleri türden. Sürekli takıların nasıl yapıldığına dair yorumlar alınca biz de böyle yapım videoları eklemeye karar verdik. Videolardan yapımları kolayca anlayabilirsiniz. Yabancı kaynaklı oldukları için videolardaki boncukların birebir aynısını bulmanız zor olabilir. Farklı boncuklar da kullanabilirsiniz. Sonuçta fikir almak çok önemli. Aynı zamanda o fikre farklı bir yorumda katmakta. Hayatımda birinden bir fikir alıpta kafamda bir ampul yandığı çok olmuştur.
Videolardan öğrenebileceğiniz küpe yapımları şöyle:

 • İlk videoyu izleyerek temel küpe yapım tekniğini öğrenebilirsiniz.
 • İkinci videoda tel sargılı küpe yapım tekniğini öğrenebilirsiniz.
 • Üçüncü videoda zincirli küpe yapım tekniğini öğrenebilirsiniz.
 • Son videoda ise misinaya geçirilmiş boncuklarla küpe yapım tekniğini öğrenebilirsiniz.

Videoları seçebilmek için > işaretinin yanına tıklayıp soldan sağa doğru seçiminizi yapın.

Tagged with 

21 thoughts on “Takı #1: Kolay Küpe Nasıl Yapılır? ~Video

 1. cok guzel seyler ogreniyoruz bordan ben ve kizim cok begeniyoruz sizin bu yaptiklarinizlari cok seyler sizin sayenizde ogrendik onun icin cok tesekur ederiz biz sizi kosovadan yaziyorus cok selam sizlere KOSOVADAN sevgiler seygilar.

 2. çok güzeler

 3. yaa güsel ama birazda resim konulsun sitede yabancı dil olduğu için denilenler anlaşılmıyor hiç değilse yapılanların resmi olsa daha ii bu siteyi dha da genişletirseniniyi olur byby ii yayınlar ve ii seyirler….

 4. gerçekten oldukça açıklayıcı,öğretici ve güzel olmuş

 5. gülşen says:

  çok güzel devamını beklerim

 6. gülşen says:

  harika olmuş ellerinize saglık
  by

 7. çok kolaymış yaptım hemencik yaptım ve taktım elbisemede harika oldu

 8. ben şimdi denicem ama çok beğendim :)

 9. devamınızı dilerim

 10. güzel hepsi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>