İğne Oyası – İğne Danteli Nasıl Yapılır? ~Video

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Sevgili Özlem yorumunda iğne oyasının yapılışını sormuş. Özlem ve Özlem gibi iğne oyasının yapılışını merak eden arkadaşlar alttaki videoyu izleyebilir. Yapılan örnek gerçekten çok güzel. Videodaki bayan (sanırım İtalyan) metrelerce yapmış, belli ki her babayiğidin harcı olan birşey değil. İğneyle kuyu kazmak herhalde bu demek olsa gerek. Bu örnekten bir pike takımı müthiş olur diye düşünüyorum.

İğne oyasının yapımı ile ilgili fotoğrafların yeraldığı sitedeki diğer yazı: iğne oyası teknikleri. Ve sitede bulabileceğiniz iğne oyası örnekleri.

35 thoughts on “İğne Oyası – İğne Danteli Nasıl Yapılır? ~Video

  1. Glad to find out that this web site works well in this little iphone 4 , everything I wish to carry out will be functional. Thanks for preserving it down up to now with all the latest.

  2. Love your video. Amazing work. I can not wait to learn this. Thank you so much

  3. ben izledim videolar izleniyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>