Kenar İğne Oyaları – 2

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Yaklaşık 1 aylık bir aranın ardından tekrar beraberiz. Taşındığım yerde şimdilik internet olmadığından, yazıları ancak hafta sonları internet buldukça yazabileceğim. Geçtiğimiz süre zarfında yorum bırakarak beğenilerini bildiren, siteye uğrayan herkese çok çok teşekkür ederim.
Emine Abla’nın  örnek bezindeki iğne oyalarını vermeye devam ediyorum. İğne oyalarının ilk kısmını görmek için tıklayın.
Oyalarla ilgili aldığım ipuçları:

  • 1. oyanın asıl örneğinde ortadaki üçgenin de çiçeği varmış. Fakat Emine Abla daha sade olması için ortadakini çiçeksiz yapmış.
  • 2. oyayı eğer ebruli iple beyaz tülbente yaparsanız çok güzel oluyormuş.
  • 3. oyanın orta kısmı tığa ip dolanarak yapılıyor.
  • 4. oyayı isterseniz çiçekli isterseniz de çiçeksiz olarak uygulayabilirsiniz.

Not: İnternet hızı düşük olanların da fotoğrafları görebilmesi için sayfaya küçük fotolar yerleştirdim. Eğer incelemek isterseniz fotoğrafa tıklayıp gelen sayfada resmin üstündeki “all sizes” tıklayarak büyük boyutta görebilirsiniz.
iğne oyası 1 iğne oyası 2 iğne oyası 3 iğne oyası 4

18 thoughts on “Kenar İğne Oyaları – 2

  1. çok güzel olmuş fakat nasıl yapıldığı hakkında hiçbir şeye değinilmediğini gördüm bilmeden nasıl yapabilirim ki!!!!!!!

  2. degişik örnekleriniz varsa görmek isterim

  3. ya arkadaslar daha güzel cesitli nereden bulabilirim ben örnek ayrıyeten cok güzel olmus yaptıklarınız yardımcı olursanıoz sewinirim

  4. iii yaspmışsınız güzel ne diyeyimki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>