E.G. 35: Kalpli Havlu

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

Sitedeki kurdele derslerinden istifade edip, ilk geri dönüş yapan Eylül oldu. Tabiki verdiğim emeklerin işe yaradığını görüp çok sevindim. Sanırım Nursen Hoca’da çok sevinecektir. Çünkü benden çok Nursen Hoca emek verdi. Eylül mailinde şöyle yazmış:

Havlu modelini aslına bakarsanız, sizin yaptığınız ilk havlu örneğinden almıştım. Ama içimden ortasına kalp yapmak geldi, öyle yaptım. Simli ip yerine simli kurdele kullandım. Bütünlüğü bozmamak açısından hepsini organze kurdeleyle yaptım. Ortasına da boncuk işledim. Anneler günü için anneme yaptım bu havluyu. İlk defa kurdele nakışı yaptım. İlk eserim:) İşlemek kolaydı, fakat model tamamen özgün tasarım olduğundan neresini nasıl yapsam diye epey düşündüm. Benim elimden bu kadarı geldi. Size de hep mail atıp yaptığım bir işi göstermek istiyordum, bu fırsatı da yakalamış oldum. Çalışmalarınızda başarılar..
Siteyi yeni ziyaret edenler için bir hatırlatma: kurdele de kullanılan teknikleri görmek için kurdele nakışı dersleri‘ne bir göz atabilirsiniz. Ayrıca samimi-içten anlatımın ve paylaşımın için çok teşekkürler Eylül.

kurdele nakışlı kalpli havlu

Siteyi yeni ziyaret edenler için bir hatırlatma: kurdele de kullanılan teknikleri görmek için kurdele nakışı dersleri‘ne bir göz atabilirsiniz. Ayrıca samimi-içten anlatımın ve paylaşımın için çok teşekkürler Eylül.

kurdele nakışlı kalpli havlu detay kurdele nakışlı kalpli havlu detay2

7 thoughts on “E.G. 35: Kalpli Havlu

  1. Merhaba,bende aranıza yeni katılan blogculardanım 2 ay olmadı daha.Ama sürekli takip ettiğim bloglar vardı sizin blogunuzda onlardan birisi.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum,sizi ziyaret etmeye devam edeceğim inş.Yaptığınız işler çok hoş olmuş ellerinize sağlık

  2. gercekten cok guzel. emege deger. ellerinize saglik

  3. gül ağacı güzel olmuş ilk deneyime rağmen lakin kenardaki süslere bir anlam veremedim.

  4. gül ağacı çok güzel olmuş ellnize sağlık

  5. çok güzel olmuş.ellerinize salıık!!:D

  6. çok güzel olmuş ellerinize sağlık..

  7. havlu modeliniz ilk çalışmanız olmasına rağmen çok hoş olmuş. bu işe bir yeteneğiniz olduğunu gösterir.herhalde annenize en güzel hediye kendi ellerinizle yaptığıniz bu iştir.sizi ince düşüncenizden dolayı tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>