e.g. 29: kurdele çiçekli havlular

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

kurdele işi havluları pınar gönderdi. aslında haftalardır yayınlanmayı bekliyorlar. pınar kusura bakma umarım beni affedersin :( paylaşımların için çok teşekkür ederim!

* havluları 3cm genişliğinde saten kurdeleler, orta boyutta inciler, yapraklar kullanarak süsledim. yeşil yapraklar haricindeki diğer süslemeler bana ait. bu arada küçük çiçekler için organze kurdele kullandım.
* önce çiçekleri yapıp sonra da kendi isteğime göre silikon kullanarak hepsini havluya monte ettim. havlunun arkasında dikişler olmuyor ve gayet kolay ve sağlam da oluyor.
* çiçekleri yapma teknikleri ise gayet basit sanırım herkes aşağı yukarı biliyor. (pembe çiçeklerin yapılışı için bakınız. kırmızı güllerin yapılışı için bakınız.)
kurdele işi pembe çiçekli havlu
kurdele işi kırmızı güllü havlu

Tagged with 

35 thoughts on “e.g. 29: kurdele çiçekli havlular

  1. o kadar şahane değiller daha güzel,gösterişli ve ağır işler de konulabilir.benim pek hoşuma gitmedi

  2. havlular cok guzel işlemesıde okadar zevkli korktuğunuz kadar zor değil hemen yaparsınızz deneyın

  3. nilüfer says:

    havlularınız çok güzel ama benim ki daha güzel yinede elinize saglık

  4. sanki çok zorgibi gerçektende zormu yapmak isterm amayapam gibigüzelliklerine diycekyok öğrenmek isterdim.

  5. ben bunlara bakmaktan kendimi alamıyorum çok güzeller.ben de yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>