e.g. 22: boncuklu yastık

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

bu haftayı "elinizden gelenler" haftası ilan etsem iyi olur. yengemin arkadaşlarının gönderdiği birsürü örgü örneği var daha ekleyeceğim. özellikle bebekler yaşadı. iki tane de bolero var büyükler için. bense kursta kurdeleyle bohça işlemeye başladım salı günü. her çeşit çiçekten yapmaya çalışıyorum, öğrenmek için.

boncuklu yastık

nursen hocam gene yaptığı güzel bir çalışmayı bizlerle paylaşıyor.

"bu seferde boncukla yaptığım bir çalışmamı göndereyım dedim. arkadaslar severlerse devamı gelecek, herkese sevgiler.

  • bu yastıkta tül perde kumaşın yan desenleri var. o desenler üzerinden sap işi gibi yaparak uzun olan yaldızlı boru boncukları işledim.
  • yaprakların içindeki boşlukları ise yeşil küçük boncukları işleyerek doldurdum.
  • ellinizde tül parcaları varsa değerlendirmek için bu çalışmayı yapabilirsiniz."

teşekkürler hocam..devamını bekleriz. kendi adıma çok beğendim, hele de işin içinde değerlendirme olunca çok seviniyorum. belki birkaç tül parçası böylelikle çöpe gitmekten kurtulacak.

63 thoughts on “e.g. 22: boncuklu yastık

  1. Harika bir yazı olmuş..

  2. dayanamadım bende yorum yazayım dedim valla ne yalan söyliim tek kelimeyle harikasınınz yastığı da görünce tutamadım kendimi aşırı hevesim var böyle şeylere benim emeklerinize teşkkürler devamını dilerim.

  3. harika işleriniz devamını bekliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>