ömer’in cavanarı :)

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

ömer bu resmi geçenlerde çizdi. görünce “ömer ben bunu çok beğendim, siteye ekleyelim” dedim. “olur” dedi. aradan zaman geçipte yaptığı resimlerden çöpe gidecekleri ayıklarken -canavarda diyemiyor- “anne hani bu cavanarı sitene koyacaktın?” dedi. meğer unutmamış. daha önce lizette greco isminde bir bayanın, çocuklarının yaptığı çizimleri biryerlere işlediğini ya da oyuncaklar yaptığını görüp, çok özenmiş ve bu bayanın çocuklarının yaptıklarına kıymet vererek kimbilir ne kadar şahsiyetli çocuklar yetiştirdiğini düşünmüştüm. belki bende ömer’in yaptıklarını bu şekilde değerlendirebilirim.

ömerin cavanarı
ömer bugünlerde kendine çok benzettiğinden dolayı olsa gerek “harold ve sihirli kalemi” cd’sini seyrediyor. çizgi filmde harold devamlı birşeyler çiziyor. ömer’de aynı harold gibi durmadan çiziyor. diğer izlediği çizgi filmse “temel reis kayıp babasını arıyor”.

not: ellerinize sağlık kısmına efnan teyze’nin yapıp gönderdiği mefruşat örnek bezini ekledim. anlattıklarımdan sizlerin yararlanabildiğini görmek beni çok mutlu ediyor. hele de bunu bir hafta gibi kısa bir sürede görünce daha da mutlu oldum. teyzeciğim ellerine sağlık!

Tagged with 

10 thoughts on “ömer’in cavanarı :)

 1. sizi duyarlı bir anne olduunus için tebrik ederim

 2. saadet hanım sitede gezerken sizin sitenizi tesadüfen ziyaret ediyordum.çocuklarınızdan ve yaşadıklarınızdan öylesine samimi bahsetmişsiniz ki hemen bırakıp çıkamadım.
  bence siz harika bir annesiniz

 3. melda çelik says:

  MERHABA
  Bir çizgi film sever olarak bunu “sevimli canavarlar” çizgi filmindeki çocukları korkutan rendıl karakterine benzettim.(rendıl nasıl yazılıyor bilmiyorum okunuşunu yazdım)
  Çizgi karakterler de belki resim yapan çocukların hayal güçlerinden alıntıdır, kim bilir.

 4. Saadet, bu sefer seni sobeledim ama kabul et olur mu? Kabul etmeyip beni bu canavara mi yedireceksin Omer’le bir olup?
  ne icin sobeledigimi de bloguma bakinca anlarsin. Sevgiler.

 5. Çok yetenekli bir çocuk, bayıldım. Harika çizmiş :)

 6. Tesnim METE says:

  Omer’in yaptigi seylere ve soylediklerine sasirmiyorum ben artik Saadet’cim. :) MasaAllah super cocuk olmaya aday, eh boyle bir anne babaya da Allah boyle cocuk verir zaten :)

 7. aslı altan altundal says:

  Canavar gerçekten tam bir canavar olmuş, bende korktum:)Hele o dişler…Kendilerine söz verilen işleri asla unutmazlar.

 8. Maşallah Ömer’e ne güzel çizmiş ellerine sağlık demeden edemeyeceğim.

 9. çok hoş bir resim .sevimli bir canavar.
  zaten çocuklar hiç bi şeyi unutmuyor.sizlerde bunu unutmayın..

 10. Ömer çok güzel çizmişsin ellerine sağlık. Bu Ömerler hep böyle güzel resmi mi çizer! Benim oğlum da çok güzel resimler çizer. Biriktirseydim bir oda dolusu ederdi herhalde. Kendisine birazını atmamız gerektiğini istediklerini seçmesini söylüyorum, aksi takdirde onun dünyasını yıkmayı hiç istemem. Değer verdiği bir şeyin yok olması demek, ne büyük yıkım olur.
  Ben de bir ara çocuklarımın yaptıklarını resimleyip kaydetmek istiyordum, bir türlü fırsat bulamadım. Biraz hızlandırmam gerekiyor, artık Ramazandan sonra, şimdi tozlu kutuları kim açacak :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>