bebe tulumu ve patikleri

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

bebe tulumu ve patikleri
ibrahim doğduğunda mevhibe yengem’e hediye edilmiş bebek tulum ve patikleri. kışın yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde minikleri soğuktan korumak için güzel bir örgü alternatifi. yapılışı ile ilgili bir bilgimiz olmadığı için yazamıyorum. eğer örgü bilen arkadaşlardan tarif etmek isteyen olursa, resmin altına ekleyebilirim.

Tagged with 

13 thoughts on “bebe tulumu ve patikleri

  1. emel çelik says:

    madelleri daha ayrıntılı olarak görmek mümkünmü.çok güzeller. bu güzelliklerden mahrum kalmak istemiyorum. böyle yararlı ve güzel etkinlikleriniziçin şahsım adına teşekkürü bir borç bilirim.
    yeni 2 haftalık hamileyim.yeni modellere ihtiyacım var.

  2. bu modeller çok hoş ama yapılışı biraz daha fazla anlatılsa daha hoş olmaz mı?:)

  3. gösteriş için mi koydunuz ii güzel ama yapılışı yoksa ne arıyo burda yaoılışını istiyorum ben yoksa nasıl yapıcam …koymayın madem yok insanın aklı kalmaz hiç değilse..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>