baki kalan bu kubbede…

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

bugün birkaç aydır yatak hastası olan dayımın vefat haberini aldığımdan beri, kendimde değilim. aslında doktorlar üç ay ömrünün kaldığını söylemişlerdi. ama gene de söyleneni yakıştıramıyorsunuz ve içinizde hep bir umut oluyor ta ki o acı haberi alana kadar. dayım babamla aynı yaşlardaydı. babamı 11 sene önce kaybettim. bunu gözönüne alınca dayımın babamdan daha şanslı olduğunu da düşünmüyor değilim. babamı da ani bir kalp krizi sonucu kaybettim. ama şimdi görüyorum ki ölümlerin hepsi çok acı; beklense de, beklenmese de. artık hatıraları anıp ağlamaktan ve dua etmekten başka yapabileceğim birşey kalmadı.

dayıcığım Allah mekanını cennet eylesin…

A105A001

24 thoughts on “baki kalan bu kubbede…

 1. Tesnim METE says:

  Allah rahmet eylesin canim, sen onlar icin yapabileceginin en iyisini biliyor ve yapiyorsun zaten. Mekanlari cennet olsun.

 2. Başın sağolsun. İnsanın yakınlarını kaybetmesi kadar kötü hiçbir şey yok. Seni çok iyi anlıyorum. Bende 15 yıl önce babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettim.

  Allah geride kalanlara sabır ihsan etsin.

 3. İNNA LİLLAHİ VEİNNA İLEYHİ RACİUN BAŞINIZ SAĞ OLSUN ARKADAŞIM

 4. Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
  Yakınlarına sabır versin. geçte olsa başsağlığı dilemek istedim.Allah geride kalanlara ömür versin sevgiler

 5. çiğdem elçi says:

  Allah ailesine yakınlarına sabır versin mekanı cennet olsun geride kalanlara allah uzun ömürler versin.

  Haberini bugün okuduğum için geçte olsa yazdım saadetciğim başın sağolsun cnm

 6. Başınız sağolsun Saadet. Çok üzüldüm. Elden bir şey gelmiyor. Emir büyük yerden. Allah sana ve ailene bitmez tükenmez sabırlar versin.

 7. sevgili saadet ailenin ve senin başınız sağolsun allah geride kalanlara sabırversin. dayınızın mekanı cennet olsun.

 8. Tuba K.Mısırlı says:

  Saadet ablacığım,sizlerin duygularını çok iyi anlıyorum.acını paylaşıyorum.aynı acıları bende yaşadım.aama hayat devam ediyor.Size ve geride kalanlara sabırlar diliyorum.

 9. başın sağolsun saadet. mekanı cennet olsun dayının.

 10. sevgili saadet acını bütün kalbimle paylaşıyorum insanın yakınını kaybetmesinin ne kadar acı ve zor olduğunu çok iyi anlıyorum Allah tükenmez sabır versin dayının taksiratını affetsin.Geride kalanlara sabır ve sağlıklı ömürler dilerim.sevgiyle kal..