baki kalan bu kubbede…

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

bugün birkaç aydır yatak hastası olan dayımın vefat haberini aldığımdan beri, kendimde değilim. aslında doktorlar üç ay ömrünün kaldığını söylemişlerdi. ama gene de söyleneni yakıştıramıyorsunuz ve içinizde hep bir umut oluyor ta ki o acı haberi alana kadar. dayım babamla aynı yaşlardaydı. babamı 11 sene önce kaybettim. bunu gözönüne alınca dayımın babamdan daha şanslı olduğunu da düşünmüyor değilim. babamı da ani bir kalp krizi sonucu kaybettim. ama şimdi görüyorum ki ölümlerin hepsi çok acı; beklense de, beklenmese de. artık hatıraları anıp ağlamaktan ve dua etmekten başka yapabileceğim birşey kalmadı.

dayıcığım Allah mekanını cennet eylesin…

A105A001

24 thoughts on “baki kalan bu kubbede…

 1. Filiz TÜLÜ says:

  Web sitelerine bakarken blogu olan bir arkadaşımın sitesinden keşfettim sizi. Siteye koyduğunuz resim büyüledi beni..Ancak yazıyı okuyunca kendimi çok kötü hissettim.. Başınız sağolsun..Allah geride kalanlara sabır ve sağlık uzun ömür versin…

 2. Allah size ve ailenize sabırlar versin, mekan değiştirmiş olanlarımıza ise Allahtan rahmet dilerim.

 3. Başınız sağolsun Saadet. Allah sana ve ailene sabırlar versin.

 4. Saadet çok acı bir durum,tüm aileye sabır diliyorum arkadaşım.

 5. Basiniz sagolsun, böyle acilara dayanmak çok zor. Allah sabir versin.

 6. Vasfiye ESKİDİR says:

  Saadet hanım, başınız sağolsun, Allah ölene rahmet, geride kalanlara da sağlıklı ve uzun
  bir ömür nasip etsin.

  Bende 1999 yılında Gölcük’te yaşanan deprem felaketinde 2 erkek 1 kız 3 kardeşimi kaybettim. Dediğin gibi ölümün anisi yada bekleneni aynı. Yaşlısı ve genci içinde öyle.

 7. Allah sabir versin Saadet. Allah dayinin mekanini cennet eylesin. Ne soylersek simdi sizlerin kalbinde azicik bir rahatlama bile olmaz. Hepimizin basinda olum, kacilmiyor ama en azindan dunyada sinavini gecip, seni yaradana donuyorsun.

 8. Senin ve ailenin başı sağolsun Saadet,
  Allah dayının mekanını cennet eylesin.

 9. bu gibi durumlarda inan ne diyeceğini bilemiyor.
  allah geride kalanlara sağlık versin.allah hepinize sabırlar versin.Başınız sağolsun..

 10. Saadet, Allah sabırlar versin sizlere,dayınında mekanı cennet olsun inşallah,başınız sağolsun!