emeğe saygı lütfen!

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

ğne oyası teknikleri kaynak gösterilmeden, 3 haziran tarihli bir gazete’de yayınlanmış. bugün google ‘da arama yaparken buldum. haberi burada alt tarafta görebilirsiniz. yazı aynı şekilde kopya edilmiş. haber verilmesini bırakın kaynak bile gösterilmemişiz. gazeteyi buradaki yazıyı alıp, sanki kendileri yazmış gibi gösterdikleri için şiddetle kınıyorum. ben şimdi bir kınama maili atıyorum. yapılan hiçte ahlaki değil. sizlerin de gazeteye mail atarak desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum.

ek: attığım mail sonucu gelen cevapta gazete yetkilisi tarafından özür dilendi. dilerim bu tip olaylar tekrarlanmaz. ve umarım yapılan çalışmalar birbirimizden destek alarak ve birbirimize destek olarak devam eder..(05.07.05)

12 thoughts on “emeğe saygı lütfen!

  1. Geçmiş olsun.umarım bir daha başımıza gelmez:((

  2. Ayni gazetenin bugün “mekanimiz mutfak”a yazilan cevabini daha bugün sabah okudum! Maillerinde “alinamaz diye yazi gecmemissiniz biz gazeteciler icin” yazabilirler hic sasirma Saadet!
    Yazilari calma konusunda eger bir kelimede dahi farklilik varsa hukuken birsey yapma sansiniz yok sanirim. Fakat resimleriniz böyle bir yazi olmadanda koruma altinda olmali!
    Gazeteler yasadi ya! Elisi kösemize bugün fiyonk’tan yemek kösemize bugün portakal agacindan bakalim copy paste edelim arkadaslar, niye ugrasacaksiniz ki;)