dokuzgen fiskos

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

çok feci bir halde migren baş ağrım olduğundandan yalnız fiskosun birkaç fotoğrafını ekleyebildim. umarım iyileşince detaylarını ve bütün resmini eklerim. lütfen beni mazur görün. geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler. şu an çok iyiyim. ve sahip olduğum herşeyin kıymetini şu an daha iyi anlayabiliyorum.

kendime not: doktorun verdiği bir ilaç bile olsa; ilacın prospektüsünde migren tipinle ilgili “… migren tipinin tedavisinde kullanımıyla ilgili herhangi bir veri mevcut değildir” diye yazıyorsa o ilacı kesinlikle içme!!

dokuzgen fiskos

alev vur dedin öldürdüm:)merve sen ve senin gibi yeni başlayanlar için bence çok rahatlıkla yapılabilecek bir dantel fiskos örneği. hacer’in hediye ettiği mumlarda çok güzel durdu üzerinde. hacer her seferinde “abla bu bibloyu da dantelin üstüne yerleştirelim, şu süste şurada dursun” diye hep bir aksesuar yerleştirir fotoğraflara. ben de “onlar zaten güzel boşuna uğraşıp örneği kapatma” der dururdum. ama bu sefer suç benim. hacer’in bir günahı yok:)
yapılışı:

 • birinci sırada büyük bir halka yapın ve içini 36 biritle doldurun.
 • ikinci sırada biritlerin üstüne 4′er birit arayla 10′ar zincir çekip batın.
 • üçüncü sırada gene 10′ar zincir çekin ve 2′şer birit yapın.
 • dördüncü sırada alttaki zincirin üzerine 10′ar birit yapın.
 • örnekli kısıma 2 tane ikişer biritle başlayın ve her sırada birit sayısını 1 arttırın. ve örnekli kısımdan toplam 15 tane yapın. (örnekli kısım dediğim dokuzgenin köşeleri oluyor.)
 • en uca oyasını geçin

dokuzgen fiskos detaydokuzgen fiskos detay1

Tagged with 

23 thoughts on “dokuzgen fiskos

 1. bu örnekler cok eskıde kaldı yerıne yenılerın koyarsanız herkes begenıyle bakacaktır

 2. hiç resim yokkkkkkk

 3. gülay karakaş says:

  merhaba, ben gülay. gördüğüm örneklerin hepside harikulade.yapanların ellerine sağlık. devamını bekliyoruz
  hoşcakalın
  gülay

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>