e.g. 6 : etamin işlemeleri

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

bugünden itibaren, siteye okuyuculardan gelen örnekleri “elinizden gelenler” başlığı altında ekleyeceğim. buna göre diğerlerinin başlıklarını da değiştirdim. birde bugün “okuduğum bloglar” kısmına bana link verenyemek günlüğüm de ekledim. fiyonk’u link vermeye değer bulduğunuz için çok teşekkürler.
serra sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor gönderdiği örnekleriyle. örneklerin şablonlarını da gönderiyor olması ayrı bir ince düşünce. bugün, önceden gönderdiği kanaviçeleri ekliyorum. ekleyeceğim bir grup danteli daha var. onları daha sonra eklerim.
etamin çiçek
“yurtdışına evlenip gelen diğer arkadaşlar gibi, çeyizimin büyük kısmı annemde kaldı. o yüzden yaptıklarımdan gönderebileceğim çok örnek yok.:)) bu modeldeki mumları işlemedim. ilk geldiğimde uğraşacak vaktim çok oluyordu. modeli internetten bulmuştum ama ne yazık ki kaynağını hatırlamıyorum. örtünün 2 karşılıklı köşesine yaptiktan sonra, diğer iki köşeye ise tek olarak motifin ortasındaki çiçeği işledim. örtünün boyutlarına göre hepsi de işlenebilirdi. ve ya modeli tekrar ederek 4 defa da göbek de yapılabilir. umarım beğenilir.”
çiçek mum şablon(şablonun kaynağını bilen varsa buraya ekleyebilirim)
kelebekler şablon
“bu gönderdigim kelebekli seti eşim görüp almış. o alınca yaptım tabi. ben şimdilik çerçeveye koyup fotoğrafını çektimse de, örtüye de işlenebilir.” çok teşekkürler serra!

kelebekler

Tagged with 

12 thoughts on “e.g. 6 : etamin işlemeleri

  1. çoooooooook güzeller

  2. tatlı kız says:

    hepsi çok güzellerrrr….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>