e.g. 5: dantel yastık ve güllü örtü

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

birkaç haftadır sizlerle paylaşmak istediğimzehirli maddeler kullanmadan evde temizlik adlı bir yazı var. ben çok beğendim, ssizlere de tavsiye ederim. en azından çocuklarımıza daha temiz bir yaşam bırakmak adına. son olarak sizlerden bir ricam olacak. yorumlarımızı ilgili başlığın altına yazarsak, hem konuyu dağıtmamış oluruz, hem de o başlıkla ilgili yorum okuyan arkadaşlar da ilgisiz şeyler okumamış olur. blogger’ın yorum sisteminden dolayı yazdığınız yorumlar hemen gözükmüyor olabilir. bu yüzden bir yorumu bir kere göndermeniz yeterli olacaktır.

güllü örtü
serra hanım’ın 2. grup dantellerini bugün ekledim. birde makramesi var. onu sonra ekleyeceğim.
güllü örtü: bu takımı yeni eve taşınan teyzeme yapıp göndermiştim, ayrı ülkelerde oturuyoruz da. göndermeden scannerda taramıştım saklamak için. ortadan başlanarak motif takibediliyor. çok kolay yapılan bir model.

melekli yastık
melekli yastık: şablonu takibederek örün. arkasını ve kirpiklerini yastığı kullanacağım zaman yapmayı düşünüyorum. fotoğraftan başka modeli de gönderiyorum, yapmak isteyen arkadaşlar olursa kolay olsun diye.

melekli yastık şablon1
sevgili serra ellerinize sağlık!

29 thoughts on “e.g. 5: dantel yastık ve güllü örtü

 1. çok güzel işler yapıyorsunuz ve bizler yararlanıyoruz

 2. hepsi çok güzel olmuş

 3. dantel pike örnekleri arıyorum.siz yardımcı olun yine daha sonra giricem.siteniz güzel ama basit şeyler var.olsun ama çok güzel.by

 4. siteniz idare eder.daha iyi olsun annem beyenmiyo??????????????????????????????????????????????????????

 5. güllü örtünün gül olan kısımlarini altın sarısı simli iple gittim üstlerinden mühteşem oldu tavsiye ederim yatak odası yapdım ben..

 6. ihsimsiz kahraman says:

  sitenizi biraz daha güzeleştirip,renk katabilirsiniz.

 7. teşekür ederim

 8. çok güzel danteller var. bizde örnek yollasak yayınlarmısınız? lütfen cevap gönderin

 9. merhabalar. benim bir sorum olacak. bizim evde aşırı rutubetten dolayı çeyizlik eşyalarımız sarardı. onları nasıl çıkartabiliriz. dantelleri nasıl yıkayabiliriz. beni aydınlatırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>