zincir işi kadife şömentabl

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

kadifenin modası hiç geçmiyor. ben de kadife örtüleri çok beğenirim. fakat temizliği oldukça zahmetli. hele de yanlışlıkla çamaşır makinesine atarsanız sonucu düşünmek bile istemiyorum:) en iyisi kadife örtüleri özel günler dışında çok fazla kullanmamak. örtünün yapılışı:

  1. kadife kumaşın etrafına üstten 10 cm gözükecek şekilde, alt-üst ve dikiş paylarıyla birlikte toplam 25 cm lik gümüş tafta kumaş geçirin.
  2. lacivert kadife kumaşın her iki kenarına çizdiğiniz desenleri zincir işi tekniği kullanarak gümüş floş iple işleyin.
  3. desendeki çiçeeğin ortasını dolduracak şekilde ve çiçeğin damarlarına uzunlamasına beşer tane, bir de yaprağın damarlarına yaprak boyunca gümüş rengi minik inciler işleyin.
  4. kadife kumaşla gümüş tafta kumaşı birleştirdiğiniz dikişe bir tekli-bir üçlü lacivert oya boncuğu işleyerek örtüyü tamamlayın.

not: kumaştan yapılan her çeşit örtü için önce kenarları hazırlamak deseni daha muntazam yerleştirebilmek iöin kolaylık sağlar.
kadife şömentablsömentabl detay

2 thoughts on “zincir işi kadife şömentabl

  1. dahaa çokk şeyy koysaydınız daha iyii olurdu bunlar çok basitt örnekler ban bunları kursa ilk başladığımda yaptım daha göz alıcı olmalıydı emeekkk buuuu

  2. ben özelikle bu el işlerini çok beğendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>