sakallı ipten haroşa güzeli lifler

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

fiyonk’un en kolay örneklerinden biride bu olsa gerek.televizyonun başında zaman harcarken, birisiyle konuşurken rahatlıkla yapıp ortaya çıkarabileceğiniz bir elişi. hem örerken dinlenirsiniz, hem de hediye olarak örüp verirseniz çok makbule geçer. bu liflerin yapımı çok az zaman alıyor. geçen sene yeğenlerime karne hediyesi olarak bu liflerden örüp vermiştim. ve artan ipleri de rafa kaldırmıştım. şimdi de ipleri görünce birisine hediye veririm diye örmeye başladım. hacer’in de yardımıyla 3 günde bu 5 lifi ortaya çıkardık. lifler bildiğimiz haroşa ile örülüyor. tek özellikleri kırçıllı ipleri. iplerin isimlerini sakallı ipmiş. biz 42 ilmek üzerine kare olarak ördük.

haroşa güzeli lifler

43 thoughts on “sakallı ipten haroşa güzeli lifler

 1. hiç kullanmadım yasemin. eğer kullanan bir arkadaş varsa bizi bilgilendirebilir

 2. merhabalar

  lifler gerçekten çok güzeller ama kullanışlı oluyor mu bunlar ıslanınca nasıl olur ki acaba

 3. sevil resimlerini bekliyorum. bıkar mıyım hiç

 4. sevgili saadet tekrar seni böyle bir site için kutluyorum.senin haroşa güzellerinden kermes için örüyorum.bir başka modelde yaptım.onunda resmini göndericem.inşallah benim işlerimden bıkmazsın.
  ama diğer hanımlarla paylaşmak inam beni çok mutlu edicek.sevgilerle..

 5. aslı sende bu iş aşkı varken bir battaniye iki yastık da benim çeyizime yapıverirsin.eğer istanbul’da oturuyorsan sana tavsiye, bu ipler eminönü-kürkçü han’da çok uygun.tuhafiye veya ipçilerde kürkçühan’a nispeten biraz pahalı. hazır aşka gelmişken rengarenk ipler alırsın.

 6. aslı eğer sabır sahibi bir insansan bu iplerle öreceğin muhtelif renkli kare parçaları birleştirerek battaniye de yapabilirsin.yaptığın renkli yastıklarla uyum içerisinde çocuk odasına başka bir hava katmış olursun.

 7. Aslı verdiğin fikir için ben de teşekkür ederim. Eskiyen yastık yüzlerim için ne yapayım diye düşünüyordum . Bu iplerden örülen yastıklar eminim çok güzel olacaktır. Ben de hemen ip alıp deneyeceğim.

 8. teşekkürler aslı. bence de yastık yapılabilir. zaten bu iplerden kazakta örüldüğünü biiyorum. liflere 100g ip kullandım. büyüklükleri ise 25cm ve kare. senin için ölçtüm hepsini

 9. Arkadaşlar beni cesaretlendirdiğiniz için teşekkürler. Yarın bu işe başlamaya karar verdim.

 10. Sevgili Saadet

  Böyle bir site kurduğun için seni tebrik ediyorum. Fotoğraftaki lifler bana bir fikir verdi. Acaba lifleri yastık haline dönüştürebilir miyiz ? Oturma odası veya çocuk odasında kullanmak üzere küçük , renkli yastıklar yapılabilir. Liflerin büyüklüğü nedir ve ne kadar ip kullandın? Çocuklar ve işten fırsat bulursam bu ipten örgü yastığı denemek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>