mum ışığında kağıt kuş

Bitkiler, doğal terapiler, doğal temizlik, ilaçsız çocuk yetiştirme, mizaç tesbiti gibi konularda kişiye özel danışmanlık almak, yanısıra hakiki saf bitki yağı, krem siparişleriniz için mailden iletişime geçebilirsiniz. fiyonk.net@gmail.com

geçen akşam ışıklar kesilince; siteye ne zamandır eklemek isteyipte bir türlü; fırsatını bulamadığım kağıt kuşun mum ışığında fotoğrafını çektim. böylece kağıtların arka tarafındaki yazılarında görünmesini engellemiş oldum. kuşu birkaç ay önce oğlum ömer ile beraber “Çocuğumu Ben Büyütüyorum” kitap serisindeki bir kitaptan bakarak yapmıştık. o zamandan beri dış kapının girişine astık ve her kapı açılışında uçmaya devam ediyor:) kuşu yapmak için ben müsvette dosya kağıtlarını değerlendirdim. siz isterseniz renkli elişi kağıtlarını kullanabilirsiniz. önce kağıttan gövdesini kesip hazırlayın ve gövdesinin ortasına bir delik açın. göz ve gaga kısmını kalemle çizin. kağıttan yaptığınız yelpazeyi delikten geçirin. kağıt kuşunuz hazır.

kağıt kuş

Tagged with 

5 thoughts on “mum ışığında kağıt kuş

  1. tam tersi bence çoook güzel

  2. yıkıcı olma yapıcı ol filiz sen şimdi bu ne abuk bi sayfa kime ne yararı var dedinde noldu eline bişeymi geçti hem okadar abuksa sen niye girdin bu sayfaya!!!!

  3. bu ne abuk bi sayfa kime ne faydası var?

  4. yenge kuşun .çok güzel olmuş ellerine sağlık.hoşçakal

  5. ömercikle birlikte yaratlıcılıkta sınır tanımıyorsun.ömercikle olan ilişkine hep hayran kalmışımdır.bu güzelyangın kuş da onun eseri..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>